received 450738972519818Vianoce sú obdobím, kedy ešte viac ako inokedy cítime to, že sme si k sebe bližší, ešte viac cítime pocit spolupatričnosti, ochoty, pomoci... Pre obyvateľov sociálnych zariadení je takýto pocit nenahraditeľný.
Na tohtoročný sviatok sv. Mikuláša obyvatelia nášho zariadenia len tak nezabudnú.

Na oddelení A1 pribudol nový televízor, ktorý nášmu zariadeniu darovala spoločnosť COOP Jednota v Čadci a nechýbali ani mikulášske balíčky a posedenie pri vianočnom punči, ktoré sme mohli zorganizovať zasa vďaka pani Marcelke a pánovi Richardovi Ščuryovcom. Veľká vďaka patrí aj ich mamine Ľubke Ščuryovej, ktorá toto všetko zariadila.
Samozrejme, obrovská vďaka patrí aj žiakom blízke základnej školy M. R. Štefánika v Čadci, ktorej žiaci pre nás zorganizovali zbierku. Vďaka nim sme mohli pre každého jedného obyvateľa nášho zariadenia urobiť balíček, v ktorom si našli naši starkí nielen sladkosť, ale aj niečo pre potešenie duše. A detičky samé prišli, aby im darčeky odovzdali. Spolu so svojimi učiteľmi potešili našich seniorov peknou koledou. Je nádherné vedieť, že dobro vo svete stále existuje, a nie je ho málo. Naopak, stále pribúda a rastie spolu s ďalšou generáciou. ĎAKUJEME!

 

podakovanie 1

 

podakovanie 2