turnaj 4Tak ako predchádzajúcich päť rokov, aj toto predvianočné obdobie sme odštartovali Mikulášskym stolnotenisovým turnajom.

 

Mikulášsky stolnotenisový turnaj píše v našom zariadení už 6-ročnú históriu. Tak ako to už z jeho názvu vyplýva, konal sa v deň sviatku sv. Mikuláša. Do našej kinosály pribudli dva pingpongové stoly, na ktorých sa odohralo nemálo zápasov. Na 6. ročníku si zmerali sily 13 hráči zo siedmych sociálnych zariadení. Okrem Kysučanov – prišli hráči z Centier sociálnych služieb z Kysuckého Nového Mesta, Čadce PARKU, Čadce Horelice aj z Viacúčelového zariadenia pre seniorov mesta Čadca, zavítali k nám aj obyvatelia DSS Synómia. Na priebeh súťaže dozeral, tak ako aj predošlé roky, naslovovzatý odborník – pán Ľudovít Valárik.
V silnej konkurencii si nakoniec víťazstvo odniesol pán Kamil Hanuliak z CSS Kamence Kysucké Nové Mesto. Druhé miesto patrilo tento rok pánovi Michalovi Marčanovi z CSS Kamence Kysucké Nové Mesto. Tretí skončil Vladimír Čimbora z CSS Fantázia Kysucké Nové Mesto.
Víťazi boli odmenení diplomom a pohárom. Keďže sa všetci snažili, a aj podľa slova pána Valárika, boli jednotlivé zápasy na veľmi dobrej hráčskej úrovni. Okrem troch ocenených miest sme odovzdali aj cenu útechy. Tú si odniesol pán Martin Šlapka z CSS Park Čadca.
Ani ostatní hráči neodišli s prázdnymi rukami. Za skvelé hráčske výkony si odniesli diplom za účasť a čokoládovú figúrku Mikuláša. A aby toho nebolo málo, každé zo zúčastnených zariadení si odnieslo balíček plný sladkostí, medovníčkov a pravých domácich trubičiek. Mikulášska nádielka ako má byť!
Sviatok sv. Mikuláša je v našom zariadení už niekoľko rokov venovaný najmä športu, ale nielen jemu. Celý deň sa aj tento rok niesol v znamení dobrej nálady, stretnutí, spolupatričnosti...

 

turnaj 1

turnaj 2

turnaj 3

turnaj 5