Novinky

sirka 1Fašiangy sú obdobím veselosti a zábavy, ktoré spravidla končí veľkým karnevalom v maskách. Inak tomu nebolo ani u nás. V posledný piatok pred popolcovou stredou sa kinosála nášho zariadenia premenila na rozprávkovú krajinu.


spajame prvaVo februári prijali naše pozvanie do CSS Žarec - pracovisko Čierne seniori Jednoty dôchodcov obce Čierne, ktorí sa zúčastnili prednášky Lurdy, v spolupráci s Kysuckou knižnicou.
Spoločné stretnutie bolo príjemným spestrením poludnia pre našich klientov a už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné akcie.

prva valentin

Deň sv. Valentína je nielen dňom zaľúbených, ale aj dňom kedy dávame najavo svoje city a obdarúvame sa maličkosťami, ktoré vyčaria úsmev na tvári.
Aj tento rok si naši klienti z CSS Žarec – pracovisko Čierne pripravili malé darčeky, ktorými obdarili nielen svojich spolubývajúcich ale aj personál zariadenia.
Odmenou za ich námahu bolo sladké prekvapenie .

vianocnyVianočný čas je zázračný čas. Počas tohto obdobia sú ľudia k sebe milší, viac si jeden druhého všímajú... Kým počas roka sú uponáhľaní, práve počas Vianoc spomalia, akoby sa zastavia, naberajú sily do ďalšieho obdobia. Možno práve preto dostal jeden z neziskových projektov, ktorý spája priania osamelých ľudí, s tými, ktorí majú záujem im tieto priania splniť, názov Vianočný zázrak.

turnaj 4Tak ako predchádzajúcich päť rokov, aj toto predvianočné obdobie sme odštartovali Mikulášskym stolnotenisovým turnajom.


received 450738972519818Vianoce sú obdobím, kedy ešte viac ako inokedy cítime to, že sme si k sebe bližší, ešte viac cítime pocit spolupatričnosti, ochoty, pomoci... Pre obyvateľov sociálnych zariadení je takýto pocit nenahraditeľný.
Na tohtoročný sviatok sv. Mikuláša obyvatelia nášho zariadenia len tak nezabudnú.

CSS LOGOCentrum sociálnych služieb Žarec, M. R. Štefánika 2533/13, 022 01 Čadca, prijme do trvalého pracovného pomeru dve opatrovateľky.

neznaŽilinský samosprávny kraj pozýva na diskusie a výstavy na tému November ´89.

ZSK logo podpis ver2ZÁMER priameho nájmu majetku Žilinského samosprávneho kraja v správe Centra sociálnych služieb Žarec, M. R. Štefánika 2533/13, 022 01 Čadca č. 1/2019

Centrum sociálnych služieb Žarec, M. R. Štefánika 2533/13, 022 01 Čadca, v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, Komenského 48, 011 09 Žilina ( ďalej len „vyhlasovateľ“ ) podľa § 9a ods. 9 zákona č. 446/2001 Z. z. o majetku vyšších územných celkov v znení neskorších predpisov zverejňuje zámer priameho nájmu svojho majetku.