Novinky

uzavierka cesty2Prosíme všetkých zamestnancov a návštevy Centra sociálnych služieb Žarec na M. R. Štefánika o zhovievavosť a trpezlivosť pri opravách cesty a parkovacích miest v areáli zariadenia. Práce začali 18. novembra. Obmedzenie potrvá až do odvolania.

CSS LOGOCentrum sociálnych služieb Žarec, M. R. Štefánika 2533/13, 022 01 Čadca, prijme do trvalého pracovného pomeru dve opatrovateľky.

neznaŽilinský samosprávny kraj pozýva na diskusie a výstavy na tému November ´89.

ZSK logo podpis ver2ZÁMER priameho nájmu majetku Žilinského samosprávneho kraja v správe Centra sociálnych služieb Žarec, M. R. Štefánika 2533/13, 022 01 Čadca č. 1/2019

Centrum sociálnych služieb Žarec, M. R. Štefánika 2533/13, 022 01 Čadca, v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, Komenského 48, 011 09 Žilina ( ďalej len „vyhlasovateľ“ ) podľa § 9a ods. 9 zákona č. 446/2001 Z. z. o majetku vyšších územných celkov v znení neskorších predpisov zverejňuje zámer priameho nájmu svojho majetku.

jozinkaDieťa je darom pre každú ženu. Vytvorí nezmazateľnú stopu v živote každej z nich. Aj tej, ktorej život takýto „batôžtek“ nedopraje. Jednou z nich je aj naša klientka, ktorú všetci familiárne voláme pani Jožinka. Je to zlatý človiečik s veľkým srdiečkom. Aj napriek tomu, že sama nemala deti, svoju lásku a starostlivosť venovala svojim neteriam a synovcom.

miroslavPod strechou nášho zariadenia, Centra sociálnych služieb Žarec, našli domov mnohé osudy. Častokrát máme pocit, že by sme z nich dokázali napísať knihu, ba niekoľko desiatok kníh, z ktorých by sa stali bestsellery. Jedným z takých je aj život pána Miroslava, ktorý kvôli svojej diagnóze a zdravotnému stavu skončil u nás v zariadení už v relatívne mladom veku.

zsk1Žilinský samosprávny kraj a Úrad pre verejné obstarávanie Vás pozývajú na školenie o postupoch vo verejnom obstarávaní pre podnikateľov, ktoré sa uskutoční pri príležitosti výjazdu pracovnej skupiny Úradu pre verejné obstarávanie v Žilinskom kraji.

spievanky 1Minulý týždeň naše priestory ožili detským smiechom a bezprostrednosťou. Konal sa totiž u nás 2. ročník detskej regionálnej súťaže v speve kysuckých ľudových piesní s názvom SPIEVANKY, SPIEVANKY, ktorú organizuje Kysucké kultúrne stredisko v Čadci.

zskBudeme radi, ak ohodnotíte služby, ktoré poskytuje Žilinský samosprávny kraj prostredníctvom svojich organizácii, medzi ktoré patrí aj naše zariadenie:

http://www.zask.sk/sk/dotaznik-spokojnosti/

hrySeptember začal v zariadení CSS Žarec športovo. Na regionálnej súťaži Tešíme sa z pohybu! sa u nás zišli a zmerali si sily dve desiatky klientov z podobných zariadení z celých Kysúc.